Halloween (1.A)

Halloween v 1. A

V pondělí 1. listopadu se do naší třídy 1. A dostavilo místo dětí „hejno strašidýlek“. Čarodějnice, bubáci, kostlivci, čert, čertova nevěsta a také netopýr. A že pro ně škola není? Ale prosím vás. Strašidla musela zasednout do lavic a počítat (duchařské příklady), seznámit se novým písmenem – strašidelným S, s. Nedílnou součástí bylo také vyřezávání halloweenských dýní. Nakonec naše strašidla namalovala své kamarády z říše duchů.

Věřím, že náš strašidelný den děti potěšil, že se dozvěděly něco nového a také si vyzkoušely něco, co doma s rodiči třeba ještě nikdy nezkoušeli.

Za projevenou snahu a práci během haloweenského dne byla strašidla náležitě odměněna třídní čarodějnicí. Domů si bubáci, čarodějnice a spol. odnesli bublifuk a hořické trubičky.

Mgr. Jana Doušová